Laminátový bazén tvaru obdelník - typ Tropic Laminátový bazén tvaru obdelník - typ Tropic Laminátový bazén tvaru obdelník - typ Tropic

TYTO STRÁNKY JIŽ NEJSOU AKTUALIZOVANÉ, A TEDY NEJSOU ZDE PLATNÉ CENY ANI INFORMACE. PRO AKTUÁLNÍ CENY NAVŠTIVTE, PROSÍ NAŠE NOVÉ STRÁNKY WWW.BAZENY-RELAX.CZ

Laminátové bazény jsou vyrobené bez přerušení, napojování dílů a ostrých hran.

Trvanlivost a pevnost použitého materiálu dává předpoklad k životnosti více než 30 let.

Tepelná izolace u venkovních bazénů prodlouží koupací sezónu a u vnitřních zajistí celoroční provoz s minimálními náklady na tepelnou energii (tepelné ztráty stěn a dna s tepelnou izolací se pohybují při venkovní teplotě 0°C a teplotě vody 23°C podle velikosti bazénu od 800 do 1400W).

Uzavření tepelně izolačního materiálu proti zemní vlhkosti zaručuje stejné tepelně izolační vlastnosti po celou dobu živostnosti bazénu na rozdíl od jejich dodatečné izolace.

Rychlá výstavba - k zákazníkovi se přiveze hotový bazén.

Samozřejmostí je možnost nainstalování všech dostupných prvků bazénové technologie jako je plavání proti proudu, osvětlení pod vodou, masážních trysek, apod.

Tropic - 7,5 x 3,8 x 1,45 m 31,3m3

Bazén Tropic je podobný bazénu Oasa, ale narozdíl od něj se vyrabí pouze z laminátu.

Je o něco širší než Oasa (0,7m) a jeho schodiště zabírá měnší část.

Stejně jako bazén Tropic se vyrábí pouze ve verzi s tepelnou izolací.

Ceník bazénů Tropic

S tepelnou izolací150.000,-
s tepelnou izolací polyuretanem (20 až 30 mm) překrytým vrstvou laminátu a barvou proti zemní vlhkosti, tepelně vytvrzeno, úchyty pro přepravu a do betonu.