Laminátový bazén tvaru obdelník - typ Oasa Laminátový bazén tvaru obdelník - typ Oasa Laminátový bazén tvaru obdelník - typ Oasa

Laminátové bazény, plastová okna Finstral, okenní parapety

TYTO STRÁNKY JIŽ NEJSOU AKTUALIZOVANÉ, A TEDY NEJSOU ZDE PLATNÉ CENY ANI INFORMACE. PRO AKTUÁLNÍ CENY NAVŠTIVTE, PROSÍ NAŠE NOVÉ STRÁNKY WWW.BAZENY-RELAX.CZ

Laminátové bazény jsou vyrobené bez přerušení, napojování dílů a ostrých hran.

Trvanlivost a pevnost použitého materiálu dává předpoklad k životnosti více než 30 let.

Tepelná izolace u venkovních bazénů prodlouží koupací sezónu a u vnitřních zajistí celoroční provoz s minimálními náklady na tepelnou energii (tepelné ztráty stěn a dna s tepelnou izolací se pohybují při venkovní teplotě 0°C a teplotě vody 23°C podle velikosti bazénu od 800 do 1400W).

Uzavření tepelně izolačního materiálu proti zemní vlhkosti zaručuje stejné tepelně izolační vlastnosti po celou dobu živostnosti bazénu na rozdíl od jejich dodatečné izolace.

Rychlá výstavba - k zákazníkovi se přiveze hotový bazén.

Samozřejmostí je možnost nainstalování všech dostupných prvků bazénové technologie jako je plavání proti proudu, osvětlení pod vodou, masážních trysek, apod.

Oasa - 7,5 x 3,1 x 1,5 m 26m3

Bazén Oasa patří k největším bazénům z naší nabídky.

Část délky bazénu zabírá schodiště, což však částěčně vynahrazuje jeho elegantní vzhled.

Pokud se rozhodnete investovat do poněkud vyšší ceny bazénu Oasa, získáte za své peníze velmi elegantní bazén vysoké kvality.

Ceník bazénů Oasa

Bazén s tepelnou izolací154.200,-
bazény s tepelnou izolací z polyuretanu (20 až 30 mm) překrytou vrstvou laminátu a barvou proti zemní vlhkosti.