Laminátový bazén tvaru obdelník - typ Bali Laminátový bazén tvaru obdelník - typ Bali Laminátový bazén tvaru obdelník - typ Bali

TYTO STRÁNKY JIŽ NEJSOU AKTUALIZOVANÉ, A TEDY NEJSOU ZDE PLATNÉ CENY ANI INFORMACE. PRO AKTUÁLNÍ CENY NAVŠTIVTE, PROSÍ NAŠE NOVÉ STRÁNKY WWW.BAZENY-RELAX.CZ

Laminátové bazény jsou vyrobené bez přerušení, napojování dílů a ostrých hran.

Trvanlivost a pevnost použitého materiálu dává předpoklad k životnosti více než 30 let.

Tepelná izolace u venkovních bazénů prodlouží koupací sezónu a u vnitřních zajistí celoroční provoz s minimálními náklady na tepelnou energii (tepelné ztráty stěn a dna s tepelnou izolací se pohybují při venkovní teplotě 0°C a teplotě vody 23°C podle velikosti bazénu od 800 do 1400W).

Uzavření tepelně izolačního materiálu proti zemní vlhkosti zaručuje stejné tepelně izolační vlastnosti po celou dobu živostnosti bazénu na rozdíl od jejich dodatečné izolace.

Rychlá výstavba - k zákazníkovi se přiveze hotový bazén.

Samozřejmostí je možnost nainstalování vąech dostupných prvků bazénové technologie jako je plavání proti proudu, osvětlení pod vodou, masážních trysek, apod.

Bali - 7,0 x 3,0 x 1,5 m 23,4m3

Bazén Bali je uprostřed široký 3m a postupně se zužuje ke svým kratším stranám. Z tohoto důvodu se hodí zejména na užší a delší pozemky.

Strmější schodiště zkracuje možnost jen minimálně.

Bazén Bali doplněný protiproudem je ideálním pro tréninkové plavání.

Ceník bazénů Bali

Bazén s povrchovou úpravou 78.800,-
bazény jsou opatřeny nátěrem vnější strany (barvou proti zemní vlhkosti) zvyšujícím životnost
Bazén s tepelnou izolací 103.000,-
bazény s tepelnou izolací z polyuretanu (20 až 30 mm) překrytou vrstvou laminátu a barvou proti zemní vlhkosti.