laminátový bazén bazén block-kit bazén PVC-kit

TYTO STRÁNKY JIŽ NEJSOU AKTUALIZOVANÉ, A TEDY NEJSOU ZDE PLATNÉ CENY ANI INFORMACE. PRO AKTUÁLNÍ CENY NAVŠTIVTE, PROSÍ NAŠE NOVÉ STRÁNKY WWW.BAZENY-RELAX.CZ

Firma Ladislav Vašák - Stapro vyrábí a prodává bazény různých tvarů a materiálů již sedmnáctým rokem. Získané poznatky a zkušenosti nám umožňují přicházet se stále novými vylepšeními a nabízet tak bazény špičkové kvality.

Největší novinkou pro rok 2007 je přidání vrchní gelcoaltové vrstvy, která činí bazény odolné proti UV záření. Takto ošetřené bazény jsou navíc rezistní proti působení bazénových chemikálií a stárnutí materiálu.

Druhou významnou novinkou tohoto roku jsou bazény, které jsou přímo ve výrobě opatřeny třívrstvou polyuretanovou izolační pěnou. Takto ošetřené bazény mají mnohem lepší tepelně izolační vlastnosti, a jsou také pevnější.

Navštivte naší stálou prodejní výstavu v Roudnici nad Labem a přesvědčte se na vlastní oči. V případě zájmu je možné si bazény na místě ozkoušet. Bazény z Roudnice - záruka kvality

Bazény ovál

Bazény oválného tvaru jsou nejžádanější bazény z naší široké nabídky. Počínaje elegantním Marcusem, přes tajuplný Island, až po luxusní Krétu.

Oválné bazény se hodí zejména do otevřených prostorů, jako jsou velké zahrady. Oválné bazény se většinou zapouští do terénu a na podélných stranách se přizdívají.

Bazény obdelník

Obdelníkové bazény z naší nabídky jsou představiteli spíše elegantních až luxusních bazénů. Zejména bazény Havai přináší to nejlepší, co dnešní svět bazénů nabízí.

Bazény obdelníkového tvaru mají dokonale estetický vzhled. Stejně jako oválné bazény se většinou zapouští do terénu, ale obezdívají se ze všech čtyřech stran.

Bazény kruh

Bazény kruhového tvaru jsou vyhledávány a ceněny hlavně pro svojí prostorovou nenáročnost. Na rozdíl od obdelníkových bazénů umožňují kruhové bazény i nadzemní instalaci bez nutnosti stavebních úprav. V případě potřeby se mohou bazény částečně, nebo zcela, zapustit do terénu.

Kruhové bazény se nabízejí v různých průměrech a hloubkách, které pomahájí splnit přání a očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků.

Bazény Block Kit

Univerzálnost, jednoduchost a maximální izolační vlastnosti, jsou kritéria, která řadí bazény systému Block KIT do nadstandardní až luxusní kategorie.

Unikátní konstrukční řešení a plná přizpůsobivost prostředí a terénu, to jsou hlavní atributy, kterými se můžou chlubit bazény řady Block KIT.

Bazény PVC Kit

Bazény speciálně konstruované pro zapuštění do země. Revoluční konstrukce bazénů PVC line zaručuje velice snadnou a jednoduchou montáž.

Unikátní technologie všech dílů vylučuje korozi.Z dlouhodobého hlediska jsou bazény PVC line velice ekonomické.