Laminátový bazén tvaru obdelník - typ Nautilus Laminátový bazén tvaru obdelník - typ Nautilus Laminátový bazén tvaru obdelník - typ Nautilus

TYTO STRÁNKY JIŽ NEJSOU AKTUALIZOVANÉ, A TEDY NEJSOU ZDE PLATNÉ CENY ANI INFORMACE. PRO AKTUÁLNÍ CENY NAVŠTIVTE, PROSÍ NAŠE NOVÉ STRÁNKY WWW.BAZENY-RELAX.CZ

Laminátové bazény jsou vyrobené bez přerušení, napojování dílů a ostrých hran.

Trvanlivost a pevnost použitého materiálu dává předpoklad k životnosti více než 30 let.

Tepelná izolace u venkovních bazénů prodlouží koupací sezónu a u vnitřních zajistí celoroční provoz s minimálními náklady na tepelnou energii (tepelné ztráty stěn a dna s tepelnou izolací se pohybují při venkovní teplotě 0°C a teplotě vody 23°C podle velikosti bazénu od 800 do 1400W).

Uzavření tepelně izolačního materiálu proti zemní vlhkosti zaručuje stejné tepelně izolační vlastnosti po celou dobu živostnosti bazénu na rozdíl od jejich dodatečné izolace.

Rychlá výstavba - k zákazníkovi se přiveze hotový bazén.

Samozřejmostí je možnost nainstalování všech dostupných prvků bazénové technologie jako je plavání proti proudu, osvětlení pod vodou, masážních trysek, apod.

Nautilus - 8,5 x 3,8 x 1,45 m 34,9m3

Bazén Nautilus je v současné době největší bazén naší nabídky.

Pro své parametry je tento bazén předurčen spíše pro větší pozemky.

Podobně jako bazén Tropic je i bazén Nautilus vyráběn pouze ve variantě s tepelnou izolací.

Ceník bazénů Nautilus

S tepelnou izolací181.000,-
s tepelnou izolací polyuretanem (20 až 30 mm) překrytým vrstvou laminátu a barvou proti zemní vlhkosti, tepelně vytvrzeno, úchyty pro přepravu a do betonu.