Laminátový bazén tvaru obdelník - typ Laguna Laminátový bazén tvaru obdelník - typ Laguna Laminátový bazén tvaru obdelník - typ Laguna

TYTO STRÁNKY JIŽ NEJSOU AKTUALIZOVANÉ, A TEDY NEJSOU ZDE PLATNÉ CENY ANI INFORMACE. PRO AKTUÁLNÍ CENY NAVŠTIVTE, PROSÍ NAŠE NOVÉ STRÁNKY WWW.BAZENY-RELAX.CZ

Laminátové bazény jsou vyrobené bez přerušení, napojování dílů a ostrých hran.

Trvanlivost a pevnost použitého materiálu dává předpoklad k životnosti více než 30 let.

Tepelná izolace u venkovních bazénů prodlouží koupací sezónu a u vnitřních zajistí celoroční provoz s minimálními náklady na tepelnou energii (tepelné ztráty stěn a dna s tepelnou izolací se pohybují při venkovní teplotě 0°C a teplotě vody 23°C podle velikosti bazénu od 800 do 1400W).

Uzavření tepelně izolačního materiálu proti zemní vlhkosti zaručuje stejné tepelně izolační vlastnosti po celou dobu živostnosti bazénu na rozdíl od jejich dodatečné izolace.

Rychlá výstavba - k zákazníkovi se přiveze hotový bazén.

Samozřejmostí je možnost nainstalování všech dostupných prvků bazénové technologie jako je plavání proti proudu, osvětlení pod vodou, masážních trysek, apod.

Laguna - 7,0 x 3,1 x 1,5 m 25m3

Bazény Laguna mají schodiště s protiskluzovou úpravou a relaxační lavicí, kam je možné namontovat masážní trysky.

Bazény Laguna mají kompletní technologické vybavení umístěné v prostoru pod relaxační lavicí, který je přístupný po odklopení víka vlevo od schodiště, takže se nemusí budovat speciální jímka.

V provedení s laminátovou strojovnou je prostor pod víkem určený pro technologii uzavřen stěnami ze stejného materiálu jako je skořepina bazénu a je její součástí, takže se tento prostor nemusí obezdívat.

Ceník bazénů Laguna

Bazén s tepelnou izolací 138.800,-
s tepelnou izolací polyuretanem (20 až 30 mm) překrytým vrstvou laminátu a barvou proti zemní vlhkosti, tepelně vytvrzeno, úchyty pro přepravu a do betonu.
Bazén s geocaltovou vrstvou 149.800,-
s geocaltovou vrstvou