Laminátový bazén tvaru ovál Laminátový bazén tvaru ovál Laminátový bazén tvaru ovál

TYTO STRÁNKY JIŽ NEJSOU AKTUALIZOVANÉ, A TEDY NEJSOU ZDE PLATNÉ CENY ANI INFORMACE. PRO AKTUÁLNÍ CENY NAVŠTIVTE, PROSÍ NAŠE NOVÉ STRÁNKY WWW.BAZENY-RELAX.CZ  

Doporučujeme tyto oválné bazény:

Korsika 2

Okouzlující divoké soutěsky středomořské Korsiky byly inspirací pro stejnojmenné bazény střední velikosti. Elegantně řešené schodiště na boční straně bazénu umožňuje využívat celou délku bazénu pro aktivní plavání. Pro více informací o bazénu klikněte na schématický náčrtek.

Rozměry: 4,5 x 3,0 x 1,2 - 15 m 3

Malorka 2

Stejně jako je dovolená na Malorce, pro většinu z nás, symbolem příjemně strávené dovolené, tak i bazény Malorka 2 z naší nabídky nikoho nezklamou. Prostorný bazén, elegatně řešené schodiště, to všechno jsou atributy, které pomohou přeměnit Vaší zahradu v oázu klidu a uvolnění. Pro více informací o bazénu klikněte na schématický náčrtek.

Rozměry: 6,0 x 3,0 x 1,4 - 20 m 3

Další oválné bazény z naší nabídky:

Boco

Luxusní vila Case Boco z ostrova St. Martin propůjčila jméno této řadě bazénů. Schodiště na boční stěně umožňuje využití celé délky bazénu pro plavání. Pro více informací o bazénu klikněte na schématický náčrtek.

Laminátový bazén Boco

Rozměry: 6,2 x 4,4 x 1,2 - 20m3

Rubín

Ve staré Indii byl Rubín (zde nazývaný Rat na Radza) kamenem císařských rodů, a tím i symbolem síly, bouřlivé nespoutanosti a divokosti. A přesně tyto vlastnosti dokonale vystihují bazény této řady. Bohatě členěné schodiště odlišuje bazény od odstatních modelových řad. Pro více informací o bazénu klikněte na schématický náčrtek.

Laminátový bazén Rubin

Rozměry: 6,2 x 4,0 x 1,5 - 25m3

Marcus

Nekorunovaným králem naší nabídky jsou bazény Marcus. Velmi prostorný bazén s přijatelnou hloubkou poslouží stejně dobře pro Váš plavecký trénink, jako i pro prázdninové radovánky Vašich dětí. Pro více informací o bazénu klikněte na schématický náčrtek.

Laminátový bazén Marcus

Rozměry: 6,0 x 3,45 x 1,35 - 18,9m3

Tyrkys II

Již ve starověkém Egyptě milovali Tyrkys pro jeho údajnou schopnost přitahovat pozitivní energii. Bazény Tyrkys II jsou typickými zastupci rodinných bazénů. Pro svoji přijatelnou hloubku jsou vhodné i pro malé děti a pomáhají tak utvářet harmonické štěstí a klid v rodině. Pro více informací o bazénu klikněte na schématický náčrtek.

Laminátový bazén Tyrkys II

Rozměry: 6,2 x 3,1 x 1,5 - 20m3

Korál

Ve světě mořských živočichů je Korál symbolem proudící proměnlivosti a životadárné očisty. V naší nabídce jsou bazény Korál zástupci dynamických, sportovních bazénů vhodných pro tréninkovou činnost. Společně s naistalovaným protiproudem splní očekávání i náročných plavců. Pro více informací o bazénu klikněte na schématický náčrtek.

Laminátový bazén Korál

Rozměry: 6,0 x 3,0 x 1,5 - 20,1m3

Safír

Ve většině starodávných civilizacích byl safír uctíván pro svůj prokazatelný vliv na inspiraci a pročištění myšlenek. Tyto vlastnosti jsme brali v potaz, při návrhu této řady. Bazény Safír jsou ideálním místem k odpočinku a relaxaci. Pro více informací o bazénu klikněte na schématický násrtek.

Laminátový bazén Safír

Rozměry: 5,0 x 3,0 x 1,5 - 16,1m3

Achát

Achátu se již odpradávna připisují schopnosti pomáhat udržet rovnováhu ve zmatcích a útrapách každodenního života, zůstat sami sebou a dokázat odvahu a výdrž. Soudě podle reakcí našich zákazníků se nám podařilo tyto vlastnosti zakomponovat i do této modelové řady. Bazény Achát patří mezi středně velké bazény rodinného typu, a hodí se i do zahrad, kde není místa nazbyt. Pro více informací o bazénu klikněte na schématický náčrtek.

Laminátový bazén Achát

Rozměry: 5,0 x 3,0 x 1,25 - 14,1m3

Ametys

Mírné vibrace Ametystu navozují stav, v němž se rozplynou strach, starosti a zloba a duše se může otevřít vyššímu poznání. Bazény Ametys patří mezi malé bazény a hodí se tedy do všech typů zahrad. Bazény Ametys jsou báječným místem ke každodennímu odpočinku po náročném dni. Pro více informací o bazénu klikněte na schématický náčrtek.

Laminátový bazén Ametys

Rozměry: 4,0 x 3,0 x 1,2 - 9m3

Jaspis

Stejně jako je Jaspis označován za "Matku všech kamenů", vracíme se i my touto modelovou řadou k základům lidského bytí. Bazény Jaspis jsou typickými zástupci rodinných bazénů. Přístup z obou stran a přijatelná mělkost učiní z bazénu Jaspis centrum prázdninových her Vašich dětí. Pro více informací o bazénu klikněte na schématický náčrtek.

Laminátový bazén Jaspis

Rozměry: 4,0 x 2,4 x 1,2 - 11,1m3

Opál

Ve východních zemích je Opál oblíbený pro svoji prokazatelnou schopnost léčit melancholii a uklidňovat podrážděné nervy. V naší nabídce je modelová řada bazény Opál určena zejména těm, kteří rádi bojují se stresem aktivní formou. Pro více informací o bazénu klikněte na schématický náčrtek.

Laminátový bazén Opál

Rozměry: 6,1 x 3,0 x 1,5 - 8m3

Amaret

Drobný, ale velmi elegantní bazén, který se hodí zejména tam, kde je málo místa. Pro svojí malou hloubku jsou bazény Amaret vhodné i pro malé děti. Pro více informací o bazénu klikněte na schématický náčrtek.

Rozměry: 4,0 x 2,7 x 1,25 - 11,2m3

Mušle

Hlavní předností řady Mušle jsou důmyslně řešené přístupové schody, které je možné opatřit masážními tryskami. Nestandardní, přesto ale elegantní, tvar, činí bazény Mušle luxusní ozdobou každé zahrady. Pro více informací o bazénu klikněte na schématický náčrtek.

Rozměry: 5,2 x 3,7/3,2 x 1,2 - 13m3

Mušle II

Prodloužená varianta řady Mušle. Všechny estetické i luxusní prvky zůstaly zachovány a zárověň nadstandardní délka bazénu umožňuje využívat tyto bazény i pro aktivní plavání. Pro více informací o bazénu klikněte na schématický náčrtek.

Rozměry: 6,7 x 3,7/3,2 x 1,4 - 17m3

Malachit

Pokud připustíme fakt, že některé bazény mohou mít přirozený relaxační účinek, pak to budou zajisté bazény Malachit. Bazény Malachit jsou zástupci luxusní řady, která nám pomáhá smířit se se stinnými stránkami naší osobnosti, rozpoznat jejich smysl a učí nás je měnit ve světlo. Pro více informací o bazénu klikněte na schématický náčrtek.

Rozměry: 6,5 x 3,5 x 1,4

Ledvinka

Velmi elegantní, a tak trošku i tajuplný jsou bazény řady Ledvinka. Pro tyto typy bazénů nadstandardní délka umožňuje využívat bazény i pro aktivní plavání. Bazény Ledvinka jsou ideální volbu pro ty, kdo hledají něco neobvyklého a zároveň i luxusního do své zahrady. Pro více informací o bazénu klikněte na schématický náčrtek.

Rozměry: 7,7 x 3,0/3,7 x 1,4 - 22m3

Ovál1

Klasický rodinný bazén, který se hodí do každého typu zahrady. Ideální místo pro prázdninové hrátky Vašich dětí. K bazénu je nutné dokoupit bazénové schůdky. Pro více informací o bazénu klikněte na schématický náčrtek.

Laminátový bazén Ovál1

Rozměry: 3,2 x 2,1 x 0,66 - 3,1m3

Ovál2

Klasický rodinný bazén, který se hodí do každého typu zahrady. Ideální místo pro prázdninové hrátky Vašich dětí. K bazénu je nutné dokoupit bazénové schůdky. Pro více informací o bazénu klikněte na schématický náčrtek.

Laminátový bazén Ovál2

Rozměry: 3,4 x 2,1 x 1,0 - 5,1m3

Ovál3

Klasický rodinný bazén, který se hodí do každého typu zahrady. Ideální místo pro prázdninové hrátky Vašich dětí. Pro více informací o bazénu klikněte na schématický náčrtek.

Laminátový bazén Ovál3

Rozměry: 3,5 x 2,1 x 0,66 - 4m3

Ovál4

Klasický rodinný bazén, který se hodí do každého typu zahrady. Ideální místo pro prázdninové hrátky Vašich dětí. Pro více informací o bazénu klikněte na schématický náčrtek.

Laminátový bazén Ovál4

Rozměry: 3,6 x 2,1 x 1,0 - 5,3m3

Ovál5

Klasický rodinný bazén, který se hodí do každého typu zahrady. Ideální místo pro prázdninové hrátky Vašich dětí. Pro více informací o bazénu klikněte na schématický náčrtek.

Laminátový bazén Ovál5

Rozměry: 3,2 x 2,6 x 0,66 - 4m3

Ovál6

Klasický rodinný bazén, který se hodí do každého typu zahrady. Ideální místo pro prázdninové hrátky Vašich dětí. Pro více informací o bazénu klikněte na schématický náčrtek.

Laminátový bazén Ovál6

Rozměry: 3,4 x 2,7 x 1,0 - 5,3m3