Laminátový bazén tvaru ovál - typ Opál Laminátový bazén tvaru ovál - typ Opál Laminátový bazén tvaru ovál - typ Opál

Laminátové bazény, plastová okna Finstral, okenní parapety

TYTO STRÁNKY JIŽ NEJSOU AKTUALIZOVANÉ, A TEDY NEJSOU ZDE PLATNÉ CENY ANI INFORMACE. PRO AKTUÁLNÍ CENY NAVŠTIVTE, PROSÍ NAŠE NOVÉ STRÁNKY WWW.BAZENY-RELAX.CZ

Laminátové bazény jsou vyrobené bez přerušení, napojování dílů a ostrých hran.

Trvanlivost a pevnost použitého materiálu dává předpoklad k životnosti více než 30 let.

Tepelná izolace u venkovních bazénů prodlouží koupací sezónu a u vnitřních zajistí celoroční provoz s minimálními náklady na tepelnou energii (tepelné ztráty stěn a dna s tepelnou izolací se pohybují při venkovní teplotě 0°C a teplotě vody 23°C podle velikosti bazénu od 800 do 1400W).

Uzavření tepelně izolačního materiálu proti zemní vlhkosti zaručuje stejné tepelně izolační vlastnosti po celou dobu živostnosti bazénu na rozdíl od jejich dodatečné izolace.

Rychlá výstavba - k zákazníkovi se přiveze hotový bazén.

Samozřejmostí je možnost nainstalování všech dostupných prvků bazénové technologie jako je plavání proti proudu, osvětlení pod vodou, masážních trysek, apod.

Opál - 4,1 x 2,5 x 1,2 m 8m3

Bazén Opál s keramickou vložkou má téměř shodné vlastnosti jako bazén Ametyst. Rozdíl mezi těmito bazény je v umístění schodiště. Ametyst má schody z boku, kdežto Opál v čele bazénu. Proto je bazén Opál vhodný v případě, že vstup do bazénu potřebujeme mít z čela bazénu.

Bazén Opál je svoji délkou již vhodný k použití protiproudu, což umožňuje použít bazén pro relaxační plavání. Protiproud se dá použít i jako velmi dobrá masáž a mohou ho využívat i děti k dobré zábavě.

Bazén Opál je vyráběn s keramickou vložkou, což zvyšuje jeho užitnou hodnotu a elegantnost. Bazén Opál je ozdobou každé zahrady.

Na čištění bazénu je vhodná filtrace o výkonu min. 5 metrů krychlových za hodinu. Filtrace by zásadně měla být písková s 6-cestným předfiltrem a samonasávacím čerpadlem.

Bazén je v hodný i pro vnitřní použití.

Ceník bazénů Opál

Bazén s povrchovou úpravou 44.000,-
bazény jsou opatřeny nátěrem vnější strany (barvou proti zemní vlhkosti) zvyšujícím životnost
Bazén s tepelnou izolací 57.000,-
bazény s tepelnou izolací z polyuretanu (20 nebo 30 mm) překrytou vrstvou laminátu a barvou proti zemní vlhkosti.