Laminátový bazén tvaru ovál - typ Marcus Laminátový bazén tvaru ovál - typ Marcus Laminátový bazén tvaru ovál - typ Marcus

TYTO STRÁNKY JIŽ NEJSOU AKTUALIZOVANÉ, A TEDY NEJSOU ZDE PLATNÉ CENY ANI INFORMACE. PRO AKTUÁLNÍ CENY NAVŠTIVTE, PROSÍ NAŠE NOVÉ STRÁNKY WWW.BAZENY-RELAX.CZ

Laminátové bazény jsou vyrobené bez přerušení, napojování dílů a ostrých hran.

Trvanlivost a pevnost použitého materiálu dává předpoklad k životnosti více než 30 let.

Tepelná izolace u venkovních bazénů prodlouží koupací sezónu a u vnitřních zajistí celoroční provoz s minimálními náklady na tepelnou energii (tepelné ztráty stěn a dna s tepelnou izolací se pohybují při venkovní teplotě 0°C a teplotě vody 23°C podle velikosti bazénu od 800 do 1400W).

Uzavření tepelně izolačního materiálu proti zemní vlhkosti zaručuje stejné tepelně izolační vlastnosti po celou dobu živostnosti bazénu na rozdíl od jejich dodatečné izolace.

Rychlá výstavba - k zákazníkovi se přiveze hotový bazén.

Samozřejmostí je možnost nainstalování vąech dostupných prvků bazénové technologie jako je plavání proti proudu, osvětlení pod vodou, masážních trysek, apod.

Marcus - 6,0 x 3,45 x 1,35 m 18,9m3

Bazén Marcus je oválný bazén se schody umístěnými v čele. Schodišťová část bazénu je oproti standardní šířce bazénu - 3,45m, mírně zužena.

Zabudovaný bazén Marcus s vybavením si můžete prohlédnout v areálu naší prodejny a udělat si tak lepší představu o možnostech, které moderní koupání přináší.

Bazén Marcus je jednoznačně nejprodávanější bazén naší nabídky.

Ceník bazénů Marcus

Bazén s povrchovou úpravou 66.000,-
bazény jsou opatřeny nátěrem vnější strany (barvou proti zemní vlhkosti) zvyšujícím životnost
Bazén s tepelnou izolací 87.000,-
bazény s tepelnou izolací z polyuretanu (20 nebo 30 mm) překrytou vrstvou laminátu a barvou proti zemní vlhkosti.