bazénové technologie - Filtrace Oceanic bazénové technologie - Filtrace Oceanic bazénové technologie - Filtrace Oceanic

TYTO STRÁNKY JIŽ NEJSOU AKTUALIZOVANÉ, A TEDY NEJSOU ZDE PLATNÉ CENY ANI INFORMACE. PRO AKTUÁLNÍ CENY NAVŠTIVTE, PROSÍ NAŠE NOVÉ STRÁNKY WWW.BAZENY-RELAX.CZ

Nejzdravější a ekonomicky nejvýhodnější metoda úpravy vody. Přírodní proces sanitace vody pro vířivé vany a bazény všech velikostí a provedení.

Technologie SALT WATER CHLORINATION je řízený elektrolytický proces, jehož třemi komponenty jsou VODA + SůL + ELEKTŘINA.

Koncentrace soli je velmi nízká - pouze 0,5 %, což je 7x méně, než je salanita moře.

Pro ty, kteří chtějí mít své soukromé moře doma, lze zařízení OCEANIC rovněž objednat v modifikaci pro provoz v mořské vodě.

Zdraví

Sůl má přirozené antiseptické účinky, je eliminován nepříjemný zápach, který vzniká při používání běžných chlorových prostředků, nezpůsobuje nepříjemné svědění kůže, pálení a červenání očí.

Voda ošetřená naší technologií OCEANIC vytváří pocit svěžesti moře.

Ekologie

Není nutné dopravovat a skladovat chlorové produkty nebo dokonce plynný chlór, který je takříkajíc tikající ekologickou bombou. Možnosti havárie chemických úpraven vody a tím i ohrožení zdraví osob a ohrožení životního prostředí jsou vyloučeny.

Energetická náročnost technologie OCEANIC je velmi nízká.

Ekonomika

Provozní náklady jsou nižší v porovnání s dávkovacími zařízeními chemie. Údržba zařízení je nenáročná, u modelů nové generace téměř nulová.

Životnost zařízení je dlouhodobá a návratnost investice rychlá. OCEANIC lze jednoduchým způsobem namontovat do již existujících instalací.