Bazénová technologie - Odvlhčcovač Bazénová technologie - Cerpadlo Bazénová technologie - Fitrace

TYTO STRÁNKY JIŽ NEJSOU AKTUALIZOVANÉ, A TEDY NEJSOU ZDE PLATNÉ CENY ANI INFORMACE. PRO AKTUÁLNÍ CENY NAVŠTIVTE, PROSÍ NAŠE NOVÉ STRÁNKY WWW.BAZENY-RELAX.CZ

Pokud požadujete mít v bazénu stále čistou vodu, je nutné investovat alespoň do základní bazénové technologie.

Cena vybavení bazénové technologie většinou odpovídá její kvalitě. Na našich webových stánkách můžete najít jednu z největších nabídek bazénové technologie v ČR.

Věříme, že každý zde nalezne potřebné vybavení nejen podle svých požadavků, ale i podle finanční častky, kterou je ochoten do svého odpočinku investovat.

Rádi Vám poradíme při Vašem výběru a zodpovíme Vaše případné dotazy.

Bazénová čerpadla

V naší nabídce najdete i čerpadla pro slannou a mořskou vodu. Naše čerpadla to je hlavně vynikající poměr cena/výkon (kvalita).

Odvlhčovače

Pokud máte bazén umístěný v uzavřeném prostoru (uvnitř budovy, případně používáte zastřešení), je použití zařízení na ochranu proti kondenzaci nezbytností. Teplo získané odparem lze využívat pro ohřev vzduchu v prostoru.

Filtrační zařízení

Bez zařízení na filtraci vody se dnes neobejde žádný bazén. Od této sezóny jsme mimo jiné začali nabízet filtrační medium ZELBRITE, které předčí svým výkonem všechny dosud používané filtrační hmoty.

Bazénové schůdky

Elegantní a bezpečné, to jsou bazénové schůdky v naší nabídce.

Protiproudy

Bazénové protiproudy jsou idealním bazénovým příslušenstvím pro sport i zábavu. Nastavitelný výkon protiproudu umožňuje jeho využití jak pro kondiční plavání, tak i pro prázdninové hrátky Vašich dětí.

Tepelná čerpadla

Používání topení bazénů je v našich klimatických podmínkách skoro nutností. V kombinaci s bazénovým zastřešením dokáže prodloužit Vaší koupací sezónu o polovinu.

Bazénová chemie

Chcete mít v bazénu křišťálově čistou vodu, bez zbytečných nečistot a zápachu? Připravili jsme pro Vás vysoce kvalitní bazénovou chemii "ATTACK".

Dlažby a bazénové lemy

Bazénové lemové kameny jsou určeny pro vytvoření okraje bazénu (vlnolamu), který zabraňuje vylévání vody při koupání a také znečištění bazénu z okolních ploch. Dlaždice jsou určeny pro zpevnění ploch, které nebudou během životnosti nadměrně zatíženy.

Vodní atrakce

Skákací prkna a bazénové skluzavky jsou oblíbeným doplňkem k našim bazénů, který uvítají zejména děti při svých prázdninových radovánkám.