Vířivka novinka 2006 - typ Princess Vířivka novinka 2006 - typ Millennium Vířivka novinka 2006 - typ Sanibel

TYTO STRÁNKY JIŽ NEJSOU AKTUALIZOVANÉ, A TEDY NEJSOU ZDE PLATNÉ CENY ANI INFORMACE. PRO AKTUÁLNÍ CENY NAVŠTIVTE, PROSÍ NAŠE NOVÉ STRÁNKY WWW.BAZENY-RELAX.CZ

Vířivky modelové řady luxus v sobě kombinují stylový design s praktickou funkčností. Objevte tajemství hydromasáží v široké nabídce masážních van různých tvarů a velikostí od 4 do 7 osob se strategicky umístěnými tryskami a pumpami.Vířivky luxus přichází s množstvím standardních funkcí, rozšířenou o nepřeberné množství designových vylepšení.

Masážní vany modelové řady Economy přináší zajímavou alternativu pro ty, kteří nechtějí investovat příliš vysoké finanční prostředky. Pokud jste ochotni obětovat několik vzduchových a vodních trysek a přesto si vychutnávat pohodlí masážní koupele, jsou pro Vás masážní vany Economy tou správnou volbou.

Vířivky modelové řady 4SeasonSpa jsou novinkou v naší nabídce. V současné době se vyrábí 3 základní typy masážních van: Vířivka Savannah, Vířivka Augusta a Vířivka Flora.
Obložení z kanadského červeného cedru propujčuje vířivkám 4SeasonSpa velmi elegantní vzhled.

Masážní vany řady luxus jsou přesným opakem řady Economy. Masážní trysky doslova na každém centimetru skeletu, elegantně řešené osvětlení, to vše přispívá k báječnému pocitu hydromasážní relaxace.Masážní vany luxus jsou určeny těm, kteří neváhají do svého odpočinku investovat nemalé finanční prostředky, za které čekají nadstandardní funkčnost a eleganci.