nadpis

Finstral
plastová okna
dveře
zimní zahrady
žaluzie
okenice
základní fasády
zpátky

TYTO STRÁNKY JIŽ NEJSOU AKTUALIZOVANÉ, A TEDY NEJSOU ZDE PLATNÉ CENY ANI INFORMACE. PRO AKTUÁLNÍ CENY NAVŠTIVTE, PROSÍ NAŠE NOVÉ STRÁNKY WWW.BAZENY-RELAX.CZ  

Za více než 30 let své existence vyrostl FINSTRAL z malého regionálního podniku do podniku evropského významu čítajícího 11 výrobních závodů a cca 1300 pracovníků. U firmy FINSTRAL se stále klade velký důraz na ruční práci z důrazem na přidanou hodnotu z kvality, bezpečnosti, ekologie a designu.

Historie:

Na začátku stojí u firmy FINSTRAL nadšení pro řemeslnou dovednost. Konec konců zakladatelé firmy přinesli zkušenosti ve stavebním a nábytkářském truhlářství jako startovní kapitál.

V malém podniku v Unterrinu am Ritten začali v roce 1969 s výrobou profilů okenních rámů z PVC. Smělá a odvážná myšlenka v zemi, kde dřevo má přirozenou tradici.

Přesto se Finstral prosadil a udělal z plastu výhodu. S nejnovější technologií a láskou k detailu vznikají přesvědčující práce

Díky více než 30-ti leté vývojové práci se z prvních jednoduchých okenních rámů stal rozsáhlý výrobní program se stále vylepšovanou technikou a designem. Výrobní motto "Finstral tlumí, drží, líbí se a nabízí více bezpečnosti" ostatně mluví za vše.

Nejvíce pozornosti věnuje FINSTRAL zákazníkovi. Individuální přání, specifické požadavky a zvláštnosti rúzných konstrukčních segmentů jsou výzvy ženoucí firmu vpřed.

Z dokonale zvládnutých projektů se Finstral budoval po desetiletí studnici znalostí. V ní uložené poznatky umožňují Finstalu plnit přání zákazníků při renovaci starých domů i při stavbě domů nových.