laminátový bazén bazén block-kit bazén PVC-kit

TYTO STRÁNKY JIŽ NEJSOU AKTUALIZOVANÉ, A TEDY NEJSOU ZDE PLATNÉ CENY ANI INFORMACE. PRO AKTUÁLNÍ CENY NAVŠTIVTE, PROSÍ NAŠE NOVÉ STRÁNKY WWW.BAZENY-RELAX.CZ

Jako významná firma, udávající trendy ve světě bazénů a bazénových technologií přinášíme stále nové a nové produkty, které zvyšují pohodlí a spokojenost našich zákazníků.

Na této stránce najdete jednak novinky v naší nabídce, a hlavně pak výrobky, které na základě našich zkušeností svým zákazníkům doporučujeme.

Bazény s geocaltovou vrstvou

Novinkou roku 2007 ve světě bazénů je přídání geocaltové vrstvy, které činní bazény ještě více odolnými proti působení bazénových chemikálií a škodlovému UV záření. Tyto bazény jsou navíc nově opatřeny třívrstvou polyuretanovou izolační pěnou, která výrazně zvyšuje jejich izolační vlastnosti a také posiluje jejich pevnost.

V současné době vyrábíme touto technologii 4 modely z naší nabídky bazénů. Jedná se o 2 obdelníkové bazény Borneo a Laguna, a 2 bazény oválného tvaru - Korsika 2 a Malorka 2.

Vířivky 4 SeasonSpa

Novinkou v naší nabídce vířivek a masážních van jsou vířivky 4 SeasonSpa. Jedná se o vířivky střední až luxusní třídy, které uspokojí i velmi náročné uživatele. Obložení z kanadského červeného cedru propujčuje vířivkám velmi elegantní vzhled.

V současné době nabízíme vířivky 4 SeasonSpa ve třech variantách - Savannah, Augusta a Flora. V ukazateli cena/výkon nemají vířivky 4 SeasonSpa na trhu konkurenci.

Filtrace ZELBRITE

Filtrační medium, které předčí svým výkonem všechny dosud používané filtrační hmoty, to je Zelbrite - světová novinka ve filtraci bazénové vody.

Nepřekonatelná účinnost při filtraci i těch nejjemnějších částic znečištění (až do 3 micronů) přináší křišťálově čistou vodu. S filtrací Zelbrite můžete zapomenout na mlhu při rozsvícení podvodních světel.

Lamelové zakrytí bazénů

Nechcete nad Vaším bazénem stavět konstrukce bránící ve výhledu a hyzdící design Vaší zahrady, ale přesto byste si rádi prodloužili koupací sezónu? Máme pro Vás řešení - lamelové zakrytí bazénů.

Lamelové zakrytí bazénů přináší všechny výhody klasických bazénových zastřešení jako jsou prodloužení koupací sezóny, snižení spotřeby bazénové chemie či zvýšení bezpečnosti Vašich dětí a domácích mazlíčků. Navíc jsou designově neutrální a nejsou tak rušivým elementem pro Vaší zahradu.